LABIS
drukuj
Konferencja naukowa Nanokongres 2015
Dodano: 05.05.2015

W dniach 25-27 Czerwiec 2015 uczestniczymy w 7 Krajowej Konferencji Nanotechnologii, która odbędzie się w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i spotkania z nami.

7 Krajowa Konferencja Nanotechnologii odbędzie się w dniach 25-27 czerwca 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Za organizację merytoryczną wydarzenia, w którym swój udział zapowiedziało już ponad 300 uczestników z całej Polski, odpowiada Centrum NanoBioMedyczne Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Konferencja objęta jest patronatem Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jana Kurzydłowskiego.

Celem Konferencji jest stworzenie szerokiej, krajowej platformy dla prezentacji wyników i wymiany doświadczeń oraz konsolidacja polskiego środowiska naukowego związanego z nanonauką i nanotechnologią z aktywnym udziałem przemysłu. Tematyka konferencji zawiera się w trzech panelach tematycznych obejmujących nanoelektronikę, nanomedycynę i biotechnologię oraz aspekty aplikacyjne nanomateriałów i nanostruktur.

Szczegółowe informacje znajdują się pod tym linkiem.

copyright: LABIS